OSTATNIE WOLNE MIEJSCA TEL. 603 594 613

Wysoki standard budynku i wyposażenia

 

Z myślą o najmłodszych pociechach zaprojektowaliśmy żłobek i przedszkole od zera. Obiekt posiada wysoki standard wykończenia. Wykonany jest według nowoczesnych technologii przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów posiadających odpowiednie normy, atesty i certyfikaty.

Wszystkie rozwiązania zostały zastosowane w celu zapewnienia najwyższego komfortu i bezpieczeństwa naszych dzieci.

Cały teren podzielony jest na odgrodzone strefy: parkingi, plac zabaw dla żłobka, plac zabaw dla przedszkola, ogródek edukacyjny, mini zoo, kaskada z rybkami.

Nasza placówka wraz z przylegającym terenem jest całodobowo monitorowana. W obiekcie wyznaczone są strefy dostępu w celu wzrostu bezpieczeństwa i komfortu.

Zastosowanie okien trzyszybowych pozwoliło podnieść komfort akustyczny. W miejscach dostępnych dla dzieci w oknach zastosowano dodatkowo zamknięcie na klucz.

Drzwi przeszklone posiadają atestowane szyby bezpieczne.

Na poprawę komfortu przewidziano również dźwig osobowy.

Ponadto cały obiekt wyposażony jest nowoczesną wentylację mechaniczną z systemem rekuperacji dzięki czemu nasze dzieci cały czas mają świeże, czyste powietrze.

Posiadamy nowoczesny system przeciwpożarowy między innymi z instalacją hydrantową, klapą oddymiania automatycznie otwieranymi drzwiami, instalacją odgromową.

Zastosowaliśmy nowoczesne technologie we własnej kuchni w celu przygotowania świeżego, zdrowego żywienia.

Sale dla dzieci są przestronne, nowocześnie urządzone. Każda sala posiada własną wewnętrzną łazienkę zaprojektowaną z myślą o dzieciach. Mieści się w nich kilka umywalek i muszli wc o niskich wymiarach przyjaznych dla dzieci.

Każda sala posiada magazynek na pomoce naukowe, zabawki i składane łóżeczka przeznaczone do leżakowania dla naszych skarbów.

Dla zapewnienia ruchu dzieciom zapewniliśmy dodatkowe atrakcje w postaci wewnętrznej Sali Zabaw z dwukondygnacyjnym torem przeszkód, zjeżdżalniami i basenem z piłkami.

Dbając o zdrowie najmłodszych stworzyliśmy grotę solną, która podczas seansu staje się słuchowiskiem, piaskownicą, kopalnią minerałów. Zażywanie solanki w odpowiedniej ilości jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju i utrzymania dobrego stanu zdrowia.