OSTATNIE WOLNE MIEJSCA TEL. 603 594 613

Sport to zdrowie

 

Wewnętrzna Sala Zabaw – bliżej opisana w zakładce …gdy za oknem deszcz… to gęsiego so Sali Zabaw.

SALA GIMNASTYCZNA
Duże przestronne pomieszczenie z nowoczesnym wyposażeniem, drabinkami do ćwiczeń, bramkami piłkarskimi i koszykówką.
Na sali gimnastycznej została utworzona mini siłownia wyposażona między innymi w rowerki stacjonarne, bieżnię, trampolinę, orbitrek, stepper, twister i wioślarza.

Zewnętrzny Plac Zabaw

Nasze dzieci korzystają z nowocześnie urządzonego placu zabaw, który podzielony jest na dwie strefy: dla dzieci ze żłobka i dla przedszkolaków.

W strefie dla przedszkolaków powstał ogród z namiastką tzw. parku linowego.  
W trosce o bezpieczeństwo dzieci place są ogrodzone, zamykane i całodobowo monitorowane.

Na placu żłobkowym dzieci mają do dyspozycji zamykaną piaskownicę, zjeżdżalnię żabkę, bujak ślimak, bujak żabka , huśtawka ważka.

Na przedszkolnym placu zabaw znajduje się duża zamykana piaskownica, zjeżdżalnia słoń, duży zestaw zabawowy z torem przeszkód, bujaki, huśtawki i tablica do malowania kredą.

Dbając o komfort i zdrowie dzieci  na terenie zewnętrznego placu zabaw zaprojektowano tężnię solankową oczyszczającą powietrze, której mikroklimat wspomaga profilaktykę i leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych.    

Wszystkie elementy, zabawki i konstrukcje posiadają odpowiednie certyfikaty i są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.

Dbając o rozwój aktywności ruchowej dzieci utworzyliśmy na terenie przedszkola mini boisko ze specjalistyczną, gumową nawierzchnią.


Jeździki sprężynowe

Dodatkową atrakcją na placu zabaw są jeździki sprężynowe, dla których została specjalnie utworzona trasa z kostki brukowej biegnąca wokół i poprzez plac zabaw. Do dyspozycji dzieci jest aż pięć jeździków w różnych rozmiarach.